Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Firmy Warszawa

  Firmy Warszawa »

  Jesteś nowy w reklamowaniu własnej firmy? Masz własną firmę? chciałbyś zareklamować swoją firmę w Internecie? Chciałbyś to za darmo? Firmy Warszawy na stronie www.warszawa.wpolsce24.pl zapraszają do założenia profilu na darmowej i prostej stronie internetowej. Znajdziesz tam spis najlepszych firm Warszawskich w okolicy i w samej Warszawie. Mamy możliwość zareklamować twoją firmę w szerokim stopniu w Internecie dla każdego. Sprawdź nas na stronie internetowej www.warszawa.wpolsce24.pl Zapraszamy Serdecznie!!!

  Data dodania: 05 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Tłoczenie DVD, płyt kompaktowych. Produkcja. Pakowanie. - Digirec s.c. »

  W 1982 roku premierę miała płyta kompaktowa. W dzisiejszych czasach bardzo ciężko wyobrazić nam sobie czasy sprzed jej powstania, sprzed cyfrowej rewolucji, która przyniosła ze sobą kolejka nowych możliwości. Przedsiębiorstwo Digirec te możliwości płyty kompaktowej przybliża współcześnie jeszcze bardziej. Materiały szkoleniowe, propozycji sprzedażowe dla kontrahentów, klientów czy współpracowników, plany marketingowe- wszystko to możesz mieć bezpiecznie a także sposób doświadczony nagrane na własnej płycie DVD-R albo CD-R. Oferujemy całkowicie fachową usługę, indywidualne nastawienie do klienta i jego pomysłów a oprócz tego nowatorskie oraz ciekawe spojrzenie. W Digirec zapewniamy płyty we wszystkich formatach a także w doskonałej jakości. Na dodatek nasz kolektyw graficzny może zaprojektować produkt zgodnie z oczekiwaniami. Proponujemy także usługi w zakresie wykonywania poligrafii, a także pakowania i również foliowania. Z nami stworzysz artykuł, który będzie wizytówką Twojej firmy.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Profesjonalne operaty wodnoprawne »

  Nasze biuro jest jednym z głównych doradców z zakresu ochrony środowiska nie tylko w regionie, lecz oraz kraju. Oferujemy bardzo ogromny zakres działania mających dopomóc w kwestiach bezpieczeństwa środowiska. Jako fachowcy jesteśmy do pełnej dyskozycji, odpowiadając na wszelkie pytania dotyczące ochrony środowiska jak a także wszyskich jej zagadnień, typu: operaty wodnoprawdne, raporty oddziaływania na środowisko itd. Jako zespół mamy wieloletnie doświadczenie a oprócz tego bardzo chętnie jesteśmy do dyspozycji wszystkich, którym na sercu leży środowisko i jego ochrona. Niezależnie od to, czy potrzebne ci jest permisja na gospodarowanie odpadami, czy przyzwolenie na emisję zanieczyszczeń do powietrza, dołożymy wszelkich starań by ulżyć a oprócz tego doradzić. Po więcej informacji namawiamy na naszą stronę www, a w razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo wysłania wiadomości poczta elektroniczna.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Wycena buhajów »

  KaGen z siedzibą w Inowrocławiu oferuje doskonałej jakości buhaje genomowe. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, doradza hodowcom w zakresie doboru nasienia buhajów rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. Gwarantując dostęp do najnowszych rozwiązań z genetyki, umożliwia doskonalenie stada, co sprzyja rentowności gospodarstwa. Na propozycję składa się nasienie buhajów genomowych, ale nie tylko. KaGen proponuje także sperma buhajów wycenionych na córkach oraz ras mięsnych. Prowadzi sprzedaż preparatów zapobiegających występowaniu mastitis u zwierząt a oprócz tego wspomagających leczenie tego schorzenia. Wachlarz obejmuje mało tego suplementy diety chroniące przed hipokalcemią i również metritis, które można korzystać zarówno interwencyjnie, jak a także profilaktycznie. Oferując buhaje genomowe, KaGen zapewnia fachowe wsparcie i również rzetelną obsługę.

  Data dodania: 19 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Księgowy »

  Już od 1990 roku na rynku krajowym działa Kancelaria Biegłych Rewidentów 'Book-Keeper'. Siedzibą tego biura podatkowego jest Bielsko-Biała. Zatrudnia ono wyłącznie prawdziwych ekspertów, dla których księgowość to zarówno praca, jak a oprócz tego pasja. Dzięki takiemu podejściu zapewniają oni najwyższej jakości usługi podatkowe, które spełnią wymagania każdego klienta. Pośród klientów tej kancelarii można wyszukać mnóstwo osób prywatnych, małe przedsiębiorstwa, oraz duże firmy. Potwierdza to zatem, że biuro podatkowe 'Book-Keeper' realizuje bardzo kompleksowe usługi, które mogą zostać dostosowane do potrzeb każdego klienta. Mało tego pomoc tego biura jest wyceniana tak rozsądnie, że jego klienci zawsze polecają je dalej. Kancelaria Biegłych Rewidentów 'Book-Keeper' to dlatego najlepszy wybór dla każdego mieszkańca Bielska-Białej.

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Biuro rachunkowe »

  Kompleksowa obsługa rachunkowo-podatkowa to bardzo poszukiwana usługa pośród przedsiębiorców prowadzących zarejestrowaną działalność gospodarczą. Kompetentne i również otwarte na problemy klienta biuro rachunkowe jest w tym wypadku na przysłowiową wagę złota. Prowadzenie księgowości powinno przypaść w udziale ludziom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Biuro Rachunkowe Magdalena Mazurek ze Szczecina, prowadzi swoją funkcjonowanie od roku 2009 i również ugruntowało swoją pozycję na lokalnym rynku rozliczeń finansowych. Obsługując zróżnicowane podmioty gospodarcze wykuło sobie markę i zaprawiło się w rozwiązywaniu rozmaitych sytuacji. Ten zgrany zespół współpracowników posiada wszystkie konieczne certyfikaty oraz kompetencje do prowadzenia spraw. Indywidualne zachowanie się do każdego klienta a oprócz tego miła atmosfera przy załatwianiu spraw to dodatkowe atuty firmy.

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Doradztwo księgowe »

  Masz dość siedzenia nad fakturami? Rozliczenie działalności spędza Ci sen z powiek? Nie masz czasu aktualizować wiedzy o obowiązujących podatkach? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to polecamy nasze usługi księgowe. Sztab fachowców sprawnie zajmie się finansami Twojej firmy, a Ty spokojnie wrócisz do prowadzeniem biznesu. Nasze biuro księgowe obsługuje z sukcesem małe a oprócz tego większe przedsiębiorstwa, nieprzerwanie od kilkunastu lat. Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę a elastyczny grafik pracy pozwoli nam dostosować się do Twojego harmonogramu. Nasz główny obszar działania to Warszawa, lecz jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z innych miast. Chcesz poznać szczegóły współpracy? Umów się na krótkie spotkanie, po którym dokonamy kalkulacji obsługi Twojej firmy. Daj się przekonać ile czasu a oprócz tego nerwów można zaoszczędzić przekazując rozliczanie firmy w ręce fachowców!

  Data dodania: 21 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Niagara | pranie Lublin »

  Miej więcej czasu dla siebie i zostaw pranie specjalistom. Pralnia chemiczna Niagara wyróżnia się indywidualnym podejściem do Usługodawców i wysoką jakością świadczonych w miejscowości Lublin usług. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu działań i cennik znajdziesz na stronie firmowej. Pralnia chemiczna gwarantuje kompleksowe usługi związane z praniem wodnym, pościeli hotelowej, ręczników, obrusów, jak i różnorodnego rodzaju ubrań, w tym fartuchów medycznych oraz odzieży roboczej. Wiele firm wymaga od swoich pracowników noszenia specjalistycznej roboczej odzieży, co wiąże się z koniecznością korzystania z pralni. Pranie odzieży ochronnej zawsze realizowane jest szybko i sprawnie, dzięki czemu na czas dostają Państwo świeżą i czystą odzież dla swoich pracowników. Fachowość naszych usług prania pościeli, obrusów, ręczników, odzieży roboczej doceniło wielu przedsiębiorców. Dla każdego Klienta instytucjonalnego z miasta Lublin i okolic przygotowujemy najlepszą ofertę cenową uwzględniającą oczekiwania i potrzeby. Szeroka oferta obejmuje pranie różnych części garderoby, jak i prasowanie. Pralnia chemiczna Niagara, funkcjonująca na terenie miasta Lublin, wykonuje usługi magla, prania z maglem oraz krochmalenia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 24 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Paweł Szerszeń | Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia zajmuje się różnymi dziedzinami prawa. Adwokat jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik odbył praktykę adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Merytoryczna obsługa przedsiębiorców obejmuje, m.in. kompleksowego doradztwa prawnego, sporządzenia i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje także klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Sprawne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu satysfakcjonujących wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, a także podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat zapewnia całkowite zaangażowanie w każdą sprawę oraz profesjonalizm. Kancelaria adwokacka współpracuje z rozmaitymi prawnikami z całego kraju, co gwarantuje występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na terenie całej Polski.

  Data dodania: 19 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Biura do wynajęcia Szczecin »

  Biurowiec P2Tower, który znalazł dla siebie miejsce w jednej z ciekawszych dzielnic miasta Szczecin, przygotował dla swoich klientów bogatą propozycję składającą się z różnego gatunku powierzchni biurowych. Między nich występują zarówno biura na sprzedaż, jak i również te do wynajęcia. Trafiają one do właścicieli dużych przedsiębiorstw, średnich firm, ale także a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Biura do wynajęcia występujące w ofercie P2Tower różnią się od siebie powierzchniami (metrażem) a także układem. Każde z nich ma swój unikalny wygląd, dzięki czemu każde może bez zarzutu dostosować się do potrzeb swojego konkretnego odbiorcy. Osoby, które zdecydują się na wynajem lokali biurowych, automatycznie uzyskają również dostęp do świetnie wyposażonej sali konferencyjnej z Wi-Fi, systemem nagłośnienia a oprócz tego projektorem.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Warszawa

  Formowanie poliwęglanu »

  Jako producent maszyn pakujących i urządzeń do formowania folii, Pex działa na rynku sporo lat. Specjalizuje się także w produkcji opakowań metodą próżniową. W zakres usług wchodzi formowanie próżniowe tworzyw sztucznych a oprócz tego formowanie poliwęglanu. Ofertę kieruje do klientów biznesowych poszukujących dobrej jakości opakowań na kosmetyki, żywność, tabletki i niemało innych towarów. Współpracuje także z klientami planującymi uruchomić produkcję opakowań, służąc fachowym wsparciem w wyborze odpowiednich maszyn. Wycinarki do blistrów czy eurodziurek, sklejarki czy zaginarki to jedynie niewielka część asortymentu. Przedsiębiorstwo Pex oferuje termoformierki próżniowe, ceramiczne promienniki podczerwieni a oprócz tego oprzyrządowanie do wykonywania opakowań. Realizując zamówienia indywidualne, trudni się także produkcją urządzeń nietypowych.

  Data dodania: 30 10 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: