Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak »

  Nasza misja jest jasna: służyć pomocą osobom przechodzącym przez trudne chwile życiowe, takie jak rozwody, separacje, ustalanie alimentów czy sprawy związane z władzą rodzicielską. Zrozumienie delikatności i osobistego charakteru tych spraw stanowi podstawę naszego podejścia. Indywidualne potrzeby i dobro klienta są naszym priorytetem.

  W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wsparcie prawnicze od spraw rozwodowych po kwestie alimentacyjne i podział majątku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz reprezentacji w sądzie czy porady prawnej, jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

  Jednak nasza oferta nie kończy się na aspektach prawniczych. W „Prawo Filipa” promujemy mediacje rodzinne jako alternatywę dla długotrwałych procesów sądowych. Wspieramy naszych klientów także poprzez współpracę z doświadczonymi psychologami i terapeutami, którzy pomagają w radzeniu sobie ze stresem i emocjonalnym obciążeniem.

  Nasze podejście opiera się na empatii, zaufaniu i profesjonalizmie. Dążymy do znalezienia najlepszych rozwiązań, które spełnią potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie na każdym etapie Twojej drogi.

  Data dodania: 08 05 2024 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Dobry Prawnik Katowice - Kancelaria Radcy Prawnego Katowice »

  Mecenas Sylwia Owczarek - Kancelaria Prawna świadczy kompleksowe usługi obsługi prawnej firm jak i osób fizycznych. Możliwość stałej współpracy, jak i doraźnych działań. Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie cywilnym i gospodarczym, prawie umów, prawie administracyjnym, prawie karnym i karnym wykonawczym w tym w zakresie odpowiedzialności członków zarządu, i inne. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 17 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Notariusz Katowice Agnieszka Mikołajczyk »

  Kancelaria Notarialna z Katowic, świadczy klientom profesjonalne usługi notarialne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i obustronne zaufanie są fundamentalne w naszej pracy. Oferujemy wiedzę, rzetelność i doświadczenie, a także profesjonalne podejście do każdego klienta. Kancelaria Notarialna położona jest w ścisłym centrum Katowic. Kancelaria Notarialna realizuje czynności notarialne, jak np: sporządzanie aktów notarialnych, sprzedaż lokali, zakładanie spółek, ustanawianie hipotek, sporządzanie testamentów, akty poświadczeń np. własnoręczności podpisu, sporządzanie intercyzy majątkowej, testamentu i inne. Mając świadomość jak dużym zaufaniem darzycie Państwo notariusza zawsze przykładamy należytą staranność do każdej sprawy.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 19 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Radca prawny Białystok - Paweł Szkil »

  Kancelaria radcy prawnego Pawła Szkila znajdująca się w Białymstoku oferuje pomoc w szerokim zakresie usług prawnych. Klienci mogą liczyć na pomoc w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz spadkowego. Ponadto świadczone są usługi z gałęzi prawa gospodarczego oraz autorskiego. Radca prawny może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i szeregiem pozytywnie zakończonych spraw dla swoich klientów. 

  Data dodania: 21 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Restrukturyzacja firm »

  Kancelaria restrukturyzacji firm PREST oferuje swoje usługi na Śląsku ale i też w całej Polsce. Naszą specjalizacją jest prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe. Restrukturyzacja przedsiębiorstw Katowice to nasze działania bieżące. Kancelaria restrukturyzacji PREST to lata doświadczenia i znajomość prawa, którą proponujemy przedsiębiorcom. Zapraszamy do współnych działań i na naszą stronę internetową restrukturyzacje-prest.pl. Dopuszczalne są też wcześniejsze konsultacje w sprawie restrukturyzacji działalności w naszej kancelarii w Katowicach na ulicy Zbożowej 42B.

  Restrukturyzcję firm należałoby powierzyć doświadczonej kancelarii restruktruryzacyjnej, która będzie miała pieczę nad właściwym przebiegiem działań prawnych. Kancelaria restrukturyzacji PREST zagwarantuje efektywne przeprowadzenie restruktyryzacji firmy w Katowicach, na Śląsku dzięki wielkiej wiedzy z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upałościowego. Restrukturyzacja firm to proces skomplikowany, który nakierowany jest na przetrwanie przedsiębiorstwa. Z tego powodu wsparcie ekspertów w jego wykonaniu jest nieoceniona. Nierzadko zdarza się, że to właśnie profesjonalne wsparcie radców prawnych sprawia, że całość kończy się skutecznie. Z tego powodu restrukturyzacja przedsiębiorstw w Katowicach z naszą wiedzą może być krokiem kuwybawianiu firmy z kłopotów. Ze względu na to, że prawo restrukturyzacyjne jest jedną z naszych specjalizacji zdołamy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Notariusz Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz oferuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice kontynuuje wieloletnią tradycję notariatu w Polsce, zapewniając profesjonalizm, staranność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m.in. sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, sporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek weryfikacji tożsamości, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie dane w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak i okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik usług notarialnych na stronie firmowej. W sprawie szczegółowych pytań notariusz zaprasza do kontaktu telefonicznego. Siedziba mieści się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sama kancelaria przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 24 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Paweł Szerszeń | Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia zajmuje się różnymi dziedzinami prawa. Adwokat jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik odbył praktykę adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Merytoryczna obsługa przedsiębiorców obejmuje, m.in. kompleksowego doradztwa prawnego, sporządzenia i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje także klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Sprawne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu satysfakcjonujących wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, a także podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat zapewnia całkowite zaangażowanie w każdą sprawę oraz profesjonalizm. Kancelaria adwokacka współpracuje z rozmaitymi prawnikami z całego kraju, co gwarantuje występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na terenie całej Polski.

  Data dodania: 19 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt? »

  Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię ostateczne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi również o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ten proces i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów obejmujących kredyty frankowe. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych umożliwia nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się obszernym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z organizacjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się sprawami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Prawo spadkowe Płock »

  Kancelaria Prawna Płock kierowana przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się pomocy prawnej związanej z prawem spadkowym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym w tym spraw rozwodowych, mediacjami, podziałem majątku, windykacją, obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także kompetentne doradztwo, sporządzanie pism procesowych i prowadzenie spraw sądowych w Płocku jak i w całym kraju, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespół Kancelarii Radców Prawnych Popowska Piechowicz to wykwalifikowani eksperci prawa, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, szukając skutecznych i nieschematycznych rozwiązań.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Przedszkole Montessori Kraków »

  Prywatne Przedszkole Montessori w Krakowie przyjmuje dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 5 lat. Celem naszej placówki jest wielowymiarowy rozwój pociechy według maksymy Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W naszym przedszkolu dbamy o naukę języka angielskiego, prowadzimy również autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Przedszkole działa według pełnego programu Montessori.
  Maria Montessori (1870 - 1952) Włoska lekarka i pedagog. Jedna z największych reformatorek wychowania przedszkolnego. Autorka „metody Montessori”, opiera się głównie na samodzielnych działaniach dziecka, aby rozwijać jego zmysły. Szanujemy indywidualność każdego dziecka. Wspieramy dziecięcą samodzielność. Wychowawca stosujący metodę Montessori ma szczególną funkcję. Obserwuje, podpowiada, ale nie przejmuje aktywności za dziecko, nie narzuca swojej obecności a jest jego towarzyszem w drodze do dorosłości.
  Zachęcamy do zapisów!

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: