Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Notariusz Katowice

  Notariusz Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz oferuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice kontynuuje wieloletnią tradycję notariatu w Polsce, zapewniając profesjonalizm, staranność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m.in. sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, sporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek weryfikacji tożsamości, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie dane w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak i okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik usług notarialnych na stronie firmowej. W sprawie szczegółowych pytań notariusz zaprasza do kontaktu telefonicznego. Siedziba mieści się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sama kancelaria przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 24 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Paweł Szerszeń | Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia zajmuje się różnymi dziedzinami prawa. Adwokat jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik odbył praktykę adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy w obrębie szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Merytoryczna obsługa przedsiębiorców obejmuje, m.in. kompleksowego doradztwa prawnego, sporządzenia i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje także klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Sprawne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu satysfakcjonujących wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, a także podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat zapewnia całkowite zaangażowanie w każdą sprawę oraz profesjonalizm. Kancelaria adwokacka współpracuje z rozmaitymi prawnikami z całego kraju, co gwarantuje występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na terenie całej Polski.

  Data dodania: 19 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt? »

  Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię ostateczne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi radcami prawnymi już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi również o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ten proces i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się sprawami przeciwko organizacjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów obejmujących kredyty frankowe. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych umożliwia nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się obszernym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z organizacjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się sprawami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Prawo spadkowe Płock »

  Kancelaria Prawna Płock kierowana przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się pomocy prawnej związanej z prawem spadkowym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym w tym spraw rozwodowych, mediacjami, podziałem majątku, windykacją, obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także kompetentne doradztwo, sporządzanie pism procesowych i prowadzenie spraw sądowych w Płocku jak i w całym kraju, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespół Kancelarii Radców Prawnych Popowska Piechowicz to wykwalifikowani eksperci prawa, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, szukając skutecznych i nieschematycznych rozwiązań.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Przedszkole Montessori Kraków »

  Prywatne Przedszkole Montessori w Krakowie przyjmuje dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 5 lat. Celem naszej placówki jest wielowymiarowy rozwój pociechy według maksymy Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W naszym przedszkolu dbamy o naukę języka angielskiego, prowadzimy również autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Przedszkole działa według pełnego programu Montessori.
  Maria Montessori (1870 - 1952) Włoska lekarka i pedagog. Jedna z największych reformatorek wychowania przedszkolnego. Autorka „metody Montessori”, opiera się głównie na samodzielnych działaniach dziecka, aby rozwijać jego zmysły. Szanujemy indywidualność każdego dziecka. Wspieramy dziecięcą samodzielność. Wychowawca stosujący metodę Montessori ma szczególną funkcję. Obserwuje, podpowiada, ale nie przejmuje aktywności za dziecko, nie narzuca swojej obecności a jest jego towarzyszem w drodze do dorosłości.
  Zachęcamy do zapisów!

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku »


  Dołącz i Ty, przekaż 1% podatku lub pomóż w inny sposób:


  W przypadku rozpoznania chorób nerwowo mięśniowych podstawowym badaniem jest EMG ( inaczej mówiąc elektromiografia ). Po wyniku tego padania wstępnie można powiedzieć gdzie szukać przyczyn złego działania nerwów obwodowych organizmu. Tak też było w moim przypadku, na podstawie tego badania zaczęła się seria badań określających co tak naprawdę mi dolega. Wizyta w poradni chorób mięśni po wstępnym wywiadzie i przedstawionych wynikach już wykonanych badań ( w tym EMG ) dała możliwość skierowania mnie na oddział neurologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam też wykonano mi inne specjalistyczne badania w kierunku chorób mięśni.

  Ostatecznie po wykonaniu biopsji mięśnia oraz badań genetycznych postawiono ostateczną diagnozę jaką jest miopatia mitochondrialna. Mutacje w jądrowym genie POLG dają przyczynę mojej choroby. Choroba jest genetyczna co za tym idzie nie uleczalna. Patrząc przyszłościowo może kiedyś jakaś terapia genowa pomoże w tego typu przypadkach – ale na są chwilę to marzenie. Zostaje utrzymywanie zdrowi w możliwie dobrej kondycji psychicznej jak i fizycznej.

  Przekaż 1% podatku czy też „Zostaw swój jeden procent w Zabrzu” to znane zdania pojawiające się z początkiem każdego roku między lutym a końcem kwietnia. Każdy składający deklarację podatkową proszony jest o wpisanie moich danych w oznaczone w tym celu rubryki. Wszystkie darowizny z jednego procenta podatku są na wagę złota, po zebraniu wszystkich darowizn przez fiskusa cała kwota trafia na moje subkonto fundacji AVALON zazwyczaj w październiku. Pamiętaj, przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje a mnie wspiera finansowo. Stań się darczyńcą i dołącz do mnie.

  Data dodania: 22 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  KPD Wiejak: Windykacja Warszawa - kancelaria prawna Warszawa »

  Masowa windykacja należności to jeden z głównych filarów działalności naszej Kancelarii w Warszawie. Odzyskamy każdy dług.nTwój kontrahent nie wywiązuje się z terminów płatności? Nie potrafisz zmotywować go do dyscypliny płatniczej? Skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów ds. odzyskania długu. Świadczymy usługi windykacji terenowej w całej Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę prawną oraz usługi detektywistyczne.

  Data dodania: 30 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Kontakt z urzędami i organami budowlanymi Kraków - mikulski.krakow.pl »

  Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest profesjonalna pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA i Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna oferuje współpracę jednorazową, jak również jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam pomoc w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz mecenas lub radca prawny będzie w stanie udzielić Wam fachowej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Randka »

  Każdy spośród nas w swoim życiu dąży do czegoś odmiennego. Wypływa to zwłaszcza z różnych preferencji i niewątpliwie nie ma co temu się dziwić. Chociaż najogromniejszym szczęściem dla większości osób jest odnalezienie drugiej połówki. Acz nie jest to takie łatwe jakby mogło się nam zdawać. W grę wchodzi zwłaszcza dopasowanie się dwojga ludzi. Poza tym nie każdy z nas jest od razu zdecydowany na ogromną miłość. Stąd także nie dosłownie każda randka musi kończyć się powodzeniem. Stąd też zanim się na nią wyjdzie należałoby porozumieć się kto też czegoż oczekuje. Z całkowitą pewnością nie powinno być żadnych niepewności jeżeli chodzi o oczekiwania względem innej osoby. Tak zapewne nie będzie jeśli będą się Państwo umawiać przez edating24.site. Ten serwis spełnia właściwie wymagania poszczególnego internauty poszukującego kogoś. Otóż służy on nie tylko do poznania drugiej połowy, lecz też nieformalnych spotkań, bądź też w grę wchodzą spotkania ze sponsorem. Tu mają Państwo niezwykle wolny wybór. Polecamy z tegoż skorzystać. Jest to niezwykle proste w obsłudze.

  Data dodania: 22 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice

  Haksystem - Bagażniki bazowe, boxy dachowe, łańcuchy śniegowe, haki holownicze »

  Hak-System - Co nas wyróżnia? Sprzedajemy produkty tylko renomowanych i znanych marek, dzięki latom doświadczenia jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na asortyment najlepszych producentów w niezwykle konkurencyjnych cenach, jednocześnie dbając o perfekcyjną obsługę klienta, doradztwo i błyskawiczne dostawy. W swojej działalności priorytetowo traktujemy kwestie bezpieczeństwa i jakości. Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie najważniejsze wymagania jakościowe oraz normy bezpieczeństwa producentów. Haki holownicze Posiadamy bogatą ofertę haków holowniczych, oferując tylko markowe produkty znanych producentów, które gwarantują łatwy montaż, odpowiednią wytrzymałość i zabezpieczenie antykorozyjne. Zapewniamy szeroki wybór, niezależnie od modelu i rocznika auta. W razie potrzeby doradzimy w podjęciu decyzji i wyjaśnimy, czym charakteryzują się poszczególne haki holownicze w naszej ofercie Jesteśmy dystrybutorem znanych i sprawdzonych marek haków holowniczych, m. in Westfalia, Brink, Imioła, Auto-hak Słupsk, Steinhof oraz akcesoriów, takich jak wiązki elektryczne i moduły haka. Bagażniki bazowe W naszej ofercie znajdują się bagażniki dachowe czołowych europejskich producentów: THULE, MONT BLANC i CRUZ. Bagażniki dachowe służą do transportu sprzętu sportowego i rekreacyjnego, szeroki wybór pozwala łatwo zmienić dach niemal każdego samochodu w bezpieczną platformę ładunkową. Bagażniki rowerowe Nasz sklep oferuję bagażniki rowerowe montowane za pomocą uchwytów montowanych na dachu auta, tylnej klapie lub haku holowniczym. Przewożenie rowerów na dachu, jest relatywnie rozwiązaniem najtańszym, choć wymaga zainstalowania na dachu bagażnika bazowego. Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem są uchwyty na hak.

  Data dodania: 15 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: