Strony z województwa Podlaskie:

 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok »

  Pewne biuro księgowe w Białymstoku i każdej innej miejscowości to podstawa działalności każdej firmy, bez względu na specyfikę działalności. Kancelaria Doradztwa Podatkowego pod kierownictwem Jerzego Kuprianowicza jest najlepszą, jak również profesjonalną propozycją świadczeń obejmujących zasięgiem miedzy innymi: doradztwo podatkowe (PIT, VAT bądź też CIT, PCC), opiniowanie w zakresie czynności celnych, fiskalnych albo egzekucyjnych, opiniowanie postępowania aktywizacyjnego bądź też restrukturyzacyjnego firm. Konsultant podatkowy to także osoba władna zarówno w kwestiach prowadzenia ksiąg ewidencyjnych, jak też audytu zestawień fiskalnych.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Profesjonalne wdrożenia serwisów internetowych »

  Chcąc zwiększyć popularność sklepu lub portalu www należy przede wszystkim ze starannosią przemyśleć budowę serwisu pod kątem użyteczności. Najprostszym sposobem, by dowiedzieć się, które detale nie są maksymalnie zoptymalizowane pod względem klienta, jest przeprowadzenie specjalistycznego testu. Audyt efektywności kreuje się za pomocą efektywnych narzędzi, które dadzą odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania. Szczegółowy raport, który jest dostępny po zakończeniu audytu opisuje ile odwiedzin ma dana podstrona, jak długo internauci przebywają w danych częściach serwisu, jak trafiają na stronę, jak dużo kliknięć muszą wytworzyć, by zakończyć sukcesem kupno danego przedmiotu i wiele wiele innych. Audyt użyteczności da nam odpowiedź jakie zmiany w serwisie powinno się przeprowadzić pod względem programistycznym, graficznym i merytorycznym. Każdy, kto zastosuje się do proponowanych przekształceń, nieomalże natychmiast zauważy wzrost osób odwiedzających serwis i więcej transakcji zakończonych sukcesem.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Kute kwietniki »

  Kowalstwo artystyczne nazywane dodatkowo metaloplastyką łączone jest zwłaszcza z bogato dekorowanymi balustradami, ręcznie rzeźbionymi, metalowymi doniczkami bądź kutym żyrandolem. Jednakże to nie wszystko, co ukrywa się pod owym terminem. Do artykułów kowalstwa artystycznego przystoi ponadto zaszufladkować kute kosze na polana, metalowy wieszak stojący, upiększane metalowe półki, kute stojaki na butelki czyli też kute meble ogrodowe. Czy zastanawiali się może Państwo, skąd znajomy ma w ogrodzie metalową figurkę strusia czy innego zwierzęcia. Mianowicie odpowiedź jest jasna - przypuszczalnie nabył ją w naszym sklepie internetowym z wyrobami metaloplastycznymi.

  Myśląc chwilę, można wpaść na to, by być lepszym od sąsiada - nabyć piękne kute kwietniki, które bez wątpienia nie ustąpią metalowym ozdobom ogrodowym. Metalowe ozdoby ogrodowe, figurki zwierząt i krzewów oraz wszystkie artykuły kowalstwa artystycznego. Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej propozycji.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  MCOVER - osłony harmonijkowe »

  Osłony harmonijkowe są nieodzownym elementem każdej maszyny, w której występują siłowniki hydrauliczne. Te osłony do siłowników uniemożliwiają dostanie się nieczystości z otoczenia do pracujących elementów, dzięki czemu maszyna będzie działać dłużej i efektywniej bez żadnych awarii.
  Jeżeli potrzebujecie Państwo wymienić osłony harmonijkowe w swoim parku maszynowym zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MCOVER. Jesteśmy producentem osłon harmonijkowych do maszyn. Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Wypożyczalnia kajaków Supraśl »

  Jesteśmy firmą już od dawna działającą w branży i mamy naprawdę sporo doświadczenia w tym, czym zajmujemy się zawodowo. A zajmujemy się wieloma rzeczami. Do naszych zadań należy przede wszystkim wytwórstwo artykułów wykonanych z tworzyw sztucznych, a także ich wypożyczanie. Celem naszej działalności w dużej mierze jest promocja turystyki i sportowych działań prozdrowotnych na terenie Supraśla i jego okolic. Staramy się wspierać rozwój turystyki w regionie organizując spływy kajakowe Supraśl, udostępniając wszystkim zainteresowanym turystom za niewielką cenę profesjonalny sprzęt służący do bezpiecznego i ciekawego eksplorowania tych wspaniałych okolic, dzięki czemu czynimy turystykę o wiele przyjemniejszą i łatwiejszą i bardziej dostępną, ponieważ dzięki nam turyści nie muszą już kłopotać się z organizacją dla siebie niezbędnego do owocnego zwiedzania sprzętu. W swojej bogatej ofercie posiadamy rowery górskie, narty biegowe, kajaki, a nawet łodzie wiosłowe. Dzięki nam odkryjesz te piękne okolice nie tylko drogą lądową, ale też wodną. Serdecznie zapraszamy wszystkich głodnych przygód turystów do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Rowery wodne »

  Lato jest tym okresem w ciągu roku, kiedy zainteresowanie turystyką wodną i różnego rodzaju związanymi z wodą atrakcjami osiąga szczytowy poziom. Posiadając ośrodek zlokalizowany właśnie w bezpośrednim sąsiedztwie dużych zbiorników wodnych takich, jak chociażby jeziora, warto jest zainwestować w rozwijanie tej właśnie sfery turystyki, aby przyciągnąć do siebie jak największą ilość żądnych atrakcji amatorów wodnych przygód. Nasza firma, Mokol, zajmuje się właśnie produkcją oraz sprzedażą profesjonalnego i bezpiecznego sprzętu pływającego, przeznaczonego do wspierania działalności różnego rodzaju ośrodków, zajmujących się wodną rozrywką. Produkujemy między innymi kajaki oraz rowery wodne, a także wiele innych rodzajów łodzi. Łodzie oferujemy w bardzo atrakcyjnych i korzystnych cenach, gdyż sami jesteśmy ich producentami. W związku z tym, posiadamy kontrolę nad każdym etapem produkcji, dzięki czemu jesteśmy pewni tego, że są one absolutnie bezpieczne i jesteśmy w stanie zagwarantować to naszym klientom.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Tonery do drukarek laserowych i tusze do drukarek atramentowych »

  Użytkownik biurowego sprzętu drukującego musi raz na jakiś czas kupić do swojej drukarki nowy toner lub tusz, w zależności czy posiada sprzęt laserowy czy atramentowy. Wygodnie jest kupować nowe materiały eksploatacyjne przez internet, pozwala to zaoszczędzić wychodzenia z domu do tradycyjnego sklepu stacjonarnego oraz pozwala na wygodne porównanie ofert różnych sklepów internetowych i wybranie najkorzystniejszego pod względem jakości i ceny. Cena w sklepach internetowych jest także w bardzo wielu przypadkach dużo bardziej atrakcyjna niż w sklepach tradycyjnych. Koszty użytkowania drukarki nie wynikają tylko z ofert poszczególnych sklepów. Różne modele urządzeń stosują różne tonery lub tusze, o odmiennych wydajnościach. Oczekując zatem aby nasze urządzenie drukowało ekonomicznie, o kosztach eksploatacyjnych powinniśmy pomyśleć już na etapie wyboru odpowiedniej dla nas drukarki. Oprócz kosztów eksploatacji różnych modeli urządzeń drukujących w ramach naszej witryny staramy się również przedstawiać różne nowe funkcje używane w urządzeniach drukujących oraz na jakie parametry drukarki kierować przede wszystkim uwagę.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Oswietlenie-ogrodowe.pl - lampy sufitowe sklep »

  Firma Lukas proponuje podświetlenie wnętrza biurowców, pomieszczeń oraz apartamentów w pełnej gamie wzorów, odmian oraz rozmiarów. Każdy konsument wynajdzie u nas wyrób wyjątkowo spójny z jego oczekiwaniami, począwszy od czegoś takiego jak żyrandol do pokoju, i skończywszy na artykułach spośród palety klosze do lamp. Na witrynie oswietlenie-ogrodowe. pl można znaleźć dodatkowo oświetlenie punktowe w pięknych formach oraz fasonach. Asortyment marki Lukas jest rozszerzany z roku na rok, co skutkuje, iż otrzymuje ona gremium wiernych kontrahentów, dla jakich światło stanowi główny składnik wyposażenia wnętrza. Nie wpisuj więcej w wyszukiwarce lampy sufitowe sklep, lecz odwiedź oswietlenie-ogrodowe. pl oraz skorzystaj z najlepszej propozycji.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Drukarki, tonery, tusze »

  Każdy użytkownik biurowego sprzętu drukującego musi raz na jakiś czas kupić do swojego urządzenia nowy toner lub tusz, w zależności czy posiada drukarkę laserową czy atramentową. Wygodnie jest kupować tonery i tusze przez internet, pozwala to zaoszczędzić wychodzenia z domu do tradycyjnego sklepu stacjonarnego ale pozwala też na wygodne porównanie ofert różnych sklepów internetowych i wybranie najlepszego pod względem jakości i ceny. Cena w sklepach internetowych jest także w bardzo wielu przypadkach dużo bardziej atrakcyjna niż w sklepach tradycyjnych. Ale koszty eksploatacji drukarki nie wynikają jedynie z propozycji poszczególnych sklepów. Różne modele drukarek używają różne materiały eksploatacyjne, o odmiennych wydajnościach. Chcąc zatem aby nasze urządzenie drukowało oszczędnie, o cenach tonerów lub tuszy powinniśmy zastanowić się już przy wyborze odpowiedniej dla nas drukarki. Oprócz kosztów eksploatacji różnych modeli urządzeń drukujących w ramach naszej witryny staramy się również przedstawiać różne nowe funkcje wykorzystywane w urządzeniach drukujących oraz na jakie parametry urządzenia kierować głównie uwagę.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Slub-w-plenerze.com - wesele na Podlasiu »

  Organizowanie ślubu potrzebuje od nas na prawdę dużej liczby przygotowań oraz warto wszystko rozpocząć jak najwcześniej, aby bezproblemowo się wyrobić z wszelką istotną rzeczą. Oczywiście musimy przemyśleć miejsce ceremonii, zagwarantować sobie wszystkie niezbędne formalności, a dodatkowo pomyśleć o cateringu oraz dj-u który będzie grał na naszym weselu. Konieczne będzie również wynajęcie fotografa czy kamerzysty. Oczywiście są to jedne z podstawowych kwestii, które koniecznie należy zorganizować, lecz jest ich o wiele więcej. Jeżeli dodatkowo osoby planujące ślub chcą skorzystać z oryginalnej oraz niepowtarzalnej opcji to pracy jest jeszcze więcej. Ślub poza urzędem z gwarancją jest czymś wyjątkowym, lecz potrzebuje dodatkowego przygotowania. Wesele w plenerze to sytuacja rzadko spotykana, lecz z pewnością spektakularna oraz zapewnia nam niesamowite emocje oraz nietuzinkowe przeżycia. Rzadko kiedy spotyka się wesele na Podlasiuw plenerze, ale jest to na prawdę świetna sprawa, z jakiej możemy skorzystać przygotowując swój ślub. Jeśli jesteś zainteresowany w/w ofertą wejdź już teraz stronę www slub-w-plenerze. com i zarezerwuj wolny termin.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Pozycjonowanie Białystok »

  Każdy posiadacz strony internetowej chce by ta znalazła się na szczycie wyników wyszukiwania. Co zrobić jednak by tak było? Odpowiedź jest jedna - pozycjonować.
  Pozycjonowanie jest dość skomplikowanym procesem, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom - firmie Alfa Koncept.
  Świadczymy kompleksowe usługi pozycjonowania dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dostęp do autorskiego systemu sprawdzającego aktualną pozycję strony dla danej frazy w wyszukiwarce oraz klika wersji usługi. Od wersji startowej za kilka złotych po opcję płatności za efekty.
  Nie czekaj sprawdź naszą ofertę już teraz.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Drzwi białystok »

  Naszą firma to doświadczenie i pasja. Dbamy o to aby każdy klient był usatysfakcjonowany, dlatego indywidualne traktujemy każdego klienta. Nasze drzwi, podłogi i meble drewniane są najwyższej jakości. U nas znajdą Państwo zarówno drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne spełniające wysokie standardy. A nasze podłogi i meble drewniane sprawią że każde pomieszczenie będzie wyjątkowe i naturalne. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Turbotraktor.pl - tuning traktorów »

  Po głowie chodzi ci turbo traktor? Chciałbyś zwiększyć moc silnika i zaoszczędzić paliwo? Wykonaj jak najszybciej chip tuning maszyn rolniczych, znajdujących się w gospodarstwie. Poddaj je odpowiedniej diagnostyce, określ ich ogólny stan techniczny i zleć pomiary na hamowni, aby sprawdzić przyrost mocy oraz moment obrotowy. Porządne zwiększenie mocy w ciągniku to nie jest wcale łatwa sprawa. Zajrzyj na stronę turbotraktor. pl i powierz swoją maszynę tylko w ręce ekspertów, którzy mają za sobą lata praktyki i cały czas podnoszą swoje kompetencje. Nie zapominaj też, że tuning traktorów nie musi być drogi. Możesz przeprowadzić go zarówno tanio, jak i profesjonalnie. Podniesienie mocy silnika jest bowiem korzystną alternatywą zakupu nowej maszyny. To jest po prostu opłacalnie, a dowodzi o tym chociażby wzrastająca popularność tej usługi na rynku.

  Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Kominiarz Bielsk Podlaski »

  Kominiarzbialystok. pl - poznaj naszą firmę kominiarską świadczącą usługi na terenie Podlasia. Posiadamy wiedzę i nowoczesny sprzęt, dlatego nasze usługi świadczymy szybko i sprawnie, zgodnie z prawem i sztuką kominiarską. Każdy nasz kominiarz Bielsk Podlaski zna świetnie od góry, ponieważ na Podlasiu jesteśmy od zawsze. Firma należy do cechu, a wszystkie nasze prace nadzoruje Mistrz Kominiarski. Kominiarz Suwałki - to hasło od razu skojarzy się z naszą firmą. Najwyższy czas na czyszczenie komina. Przewód kominowy powinno się sprawdzić przed rozpoczęciem palenia w piecach, a jeśli coś cię niepokoi - także w gdy piece są w użyciu. Wpisz w Internecie "kominiarz Łomża", a od razu wyświetli się kominiarzbialystok. pl. Taka czynność pozwoli nie tylko usunąć nadmiar sadzy i innych osadów po spalaniu, ale też pomaga wykazać wszelkie usterki. Potrzebny ci kominiarz Wysokie Mazowieckie - zawsze od razu będziemy w twoim domu.

  Data dodania: 03 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Salon Kosmetyczny Białystok »

  Gabinet Kosmetyczny Camomile proponuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Jesteśmy salonem z przychylnym klimatem zbudowanym dla wymagających klientów, ceniących sobie wysoką jakość usług. Kosmetyki do zabiegów zestawiane są w zależności od rodzaju skóry, potrzeb i przewidywań Klientki. Przy zabiegach stosowana jest kawitacja oraz ultradźwięki. Skutkuje to redukcją zanieczyszczeń i rozszerzonych porów, dotlenienie tkanek, ujędrnienie struktury skóry, spłycenie powierzchniowych zmarszczek, odnowienie kolagenu. Dla Klientek chcących wzmocnić naturalne paznokcie lub zregenerować je rekomendujemy manicure japoński P. Shine. Technologia wspierająca zdrowy przyrost paznokcia, tłumi łuszczenie się i rozdwajaniu płytki. Zasila płytkę paznokci między innymi w: keratynę i krzemionkę z Morza Japońskiego. Zapraszamy, zapewniamy poradę doświadczonej kosmetyczki, odprężenie i relaks.  Salon Kosmetyczny Camomile
  ul. Modlińska 1 lok. 5
  15-066 Białystok

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Zakładanie ogrodów Białystok »

  Fakt posiadania ogrodu to rzeczywiście interesująca sprawa, jednak jeżeli chce się nim cieszyć czy też być pewnym jego jakości to trzeba pamiętać o odnalezienie firmy, która robi zakładanie ogrodów Białystok. Taka usługa jest naprawdę ważna gdyż dzięki niej właśnie każdy ogród Białystok będzie mógł wyglądać dobrze. Jednak trzeba pamiętać, że nie każdy projekt ogrodu Białystok będzie w stanie pasować do każdego ogrodu. Powinno się pamiętać, że odpowiedni projekt może być naprawdę istotny. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą oferowanych przez nas usług, które obejmują nawadnianie Białystok, zakładanie ogrodów, robienie projektów czy też wiele innego rodzaju usług związanych z ogrodami. Każdy będzie z realizowanych przez nas usług zadowolony.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • JKDP - Doradztwo podatkowe Białystok

  Sklep.metalpro.pl - ozdoby kute »

  Po urządzeniu domu nadchodzi moment na zajęcie się szczegółami. Brama i ogrodzenie to części, które zwracają uwagę jako pierwsze, dlatego należy zatroszczyć się o to, by były starannie dopracowane i tworzyły atrakcyjną wizytówkę dla naszego domu. Ogrodzenie wspaniale dopełnią kunsztownie wykonane ozdoby kute, które nadadzą mu finezyjnego wyglądu. Różnego typu wyroby kute mogą posłużyć również jako ozdoba bramy czy furtki. Należy pamiętać, że nawet tak typowe elementy, jak wózki do bram czy zawiasy do furtki mogą zostać finezyjnie wykonane. Dzięki temu, na pozór zwykłe części ogrodzenia będą jego ładną, a zarazem praktyczną oprawą.

  Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: