Strony z województwa Śląskie:

 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie? »

  Posiadanie kominka to wyborna sytuacja. By kominek nie został jeno ozdobą, a zapewniał nam ogień, musimy nabyć brykiet. Gdzie możecie nabyć ów brykiet opalowy? Wyborów jest w zupełności mnóstwo, z tej przyczyny należałoby zamawiać go na necie od znakomitych e-sklepów, które oferują brykiet drzewny. Jest ich nadzwyczaj malutko. Podczas gdy zależy Wam na dobrej obsłudze, musimy wstukać w wyszukiwarce stron frazę http://brykietkominkowy.pl, a pewno trafimy od groma wiadomości odnośnie brykietów.
  Zaopatrujemy chaty, biznesy, instytucje również piekarnie.
  Nasz obszar aktywności to na ogół: Ruda śląska, Katowice, Kielce, Chorzów, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Tychy, Bielsko, Pszczyna, Żory, Rybnik, Dąbrowa G., Będzin, Żywiec, Suszec i inne. Nie kupuj od kokota tylko od AB POLSKA.

  Złóż zamówienie kobitko już w tym momencie

  Złóż zamówienie dodatkowo na witrynie http://platinum-pellet.pl

  Obejrzyj także nasz blog
  www.brykietkominkowy.wordpress.com

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Dietetyk Tychy »

  Powziełaś decyzję zmniejszyć rozmiar swojego ubrania o kilka numerów? W którą stronę zrobić pierwszy krok? Odwiedź Centrum Dietetyczne i zasięgnij fachowej porady. Zrzucenie zbędnych kilogramów to zawiłe zadanie, ponieważ koniecznie trzeba zmienić swój dotychczasowy tryb życia. Ogólnie każdy z nas wie, że należy więcej się ruszać i zminimalizować racje żywieniowe, ale czy przy tym nie zaszkodzimy naszemu organizmowi? Dlatego najlepiej będzie gdy dietę ułoży nam doświadczony dietetyk Pszczyna , który odrębnie ustali i dopasuje odpowiednio zbilansowane menu. Pozwoli to dostarczyć organizmowi potrzebne do utrzymania funkcji życiowych składniki żywieniowe. Odchudzanie Katowice zawsze związane jest z rezygnacją jedzenia ulubionych potraw, które dotychczas często wchodziło w nasz jadłospis.
  Z naszej porady skorzystać może także osoba z różnymi chorobami, które często są wynikiem nieprawidłowego jedzenia. W takich sytuacjach dietetyk Katowice może pomóc zmienić błędy w żywieniu, które spowodują cofnięcie dolegliwości lub ich znaczne złagodzenie. Na stronie naszej firmy są jeszcze inne ciekawe propozycje.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Adwokat - Dąbrowa Górnicza »

  Adwokat prowadzący kancelarię adwokacką w Dąbrowie Górniczej zapewnia rzetelne podejście do potrzeb każdego klienta. Wykorzystanie bogatego doświadczenia zawodowego adwokat - Dąbrowa Górnicza pragnie wykorzystać dla zapewnienia jak najpełniejszej pomocy prawnej swoim klientom. Jakość usług prawnych świadczonych przez adwokata mającego swoje głównej biuro w mieście Dąbrowa Górnicza gwarantuje przynależność do izby adwokackiej. Tym samym starania adwokata są czynione, aby wykonywane usługi prawne miały najwyższy możliwy poziom. W tym celu adwokat dąży do osobistego świadczenia pomocy prawnej z pominięciem innych zastępców. Do koronnych procesów prowadzonych przez kancelarię przykładowo można zaliczyć:
  -procesy rozwodowe,
  -procesy karne,
  -procesy gospodarcze,
  -procesy cywilne,
  -procesy pracownicze,
  Atutem kancelarii jest korzystanie przy wykonywaniu usług z bogatego doświadczenia prawniczego adwokata. Oręż ten jest stale wykorzystywany i umożliwia istotną przewagę nad przeciwnikiem. Tego atutu kancelarii nie sposób pominą w dzisiejszej rzeczywistości pełnej przekłamań i niedopowiedzeń. Z drugiej strony wykonywane czynności na rzecz klientów polegają na odnajdywaniu korzystnych rozwiązań prawnych. Nie każdy oskarżony przecież zostanie uniewinniony lecz co istotne każdy ma prawo do obrony i uzyskania dla siebie najkorzystniejszego rezultatu. Taka zasada przyświeca adwokatowi, który nie uznaje sprawy za beznadziejną albowiem zawsze istnieje korzystne wyjście dla klienta. Trzeba je tylko dostrzec i wykorzystać. Dotyczy to wszelkich spraw prowadzonych przez kancelarię. A te ostatnie to między innymi obejmujące: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację, sprawy elektroniczne.
  Dlatego wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z kancelarią i adwokatem. Do zobaczeniu w naszej siedzibie.

  Data dodania: 23 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Zespół muzyczny Katowice.Zespół weselny Gliwice. »

  Zespół muzyczny VENTO ze Śląska od wielu lat zajmujący się oprawą muzyczną wesel i imprez rozrywkowych, poleca swoje usługi.
  Specjalnością zespołu jest oprawa muzyczna wesel i studniówek.
  Gramy na całym Śląsku ale najczęściej spotkać można nas na imprezach w Katowicach, Zabrzu, Tychach, Gliwicach, Rybniku i Bytomiu.
  Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego zespołu muzycznego na wesele w Katowicach i na Śląsku to zespół Vento będzie najlepszym wyborem.
  Gramy covery dawnych przebojów i potrafimy dostosować gatunki muzyczne w zależności od rodzaju imprezy tak aby uczestnicy dobrze się bawili.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Rafalchmielecki.com - fotograf Bielsko »

  Najważniejsze dla nas momenty często pragniemy zatrzymać w pamięci na stałe, z tego powodu, dlatego też tak dużą uwagę zwracamy na zdjęcia. Fotografie odświeżają nam pamięć i pozwalają, chociaż na jakiś czas, wrócić do minionych wspomnień. Fotograf Bielsko gwarantuje, że czas zostanie zatrzymany na pięknych zdjęciach, do których za każdym razem będziemy mogli powracać. Tak wyczekiwane i znaczące życiowe wydarzenia jak śluby, wesela, spotkania z bliskimi czy imprezy potomstwa w pełni zasługują na uwiecznienie. Jeśli zrealizowaniem tego zadania zajmie się doświadczony fotograf, będziemy mieli pewność, że zdjęcia spełnią nasze oczekiwania i zostaniemy uchwyceni przez obiektyw w najlepszy sposób. Co więcej, jeżeli robienie zdjęć zlecimy specjaliście, bez przeszkód będziemy mogli w pełni oddać się rozrywce z bliskimi.

  Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Epic-Events.pl - Fotobudka Katowice Śląsk »

  Oferujemy Państwu wynajem Fotobudki na wesela, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, studniówki...

  Nasza FOTOBUDKA ŚLĄSK zapewni Państwu niezwykłą zabawę, a wydrukowane zdjęcia pozostaną jako niezapomniane wspomnienia i pamiątka, do której będziecie Państwo wracać z uśmiechem przez wiele lat.

  Dysponujemy gadżetami wysokiej jakości wykonanymi na specjalne zamówienie. Wąsy, Usta, Okulary, Muszki, Chmurki itd. wykonane są z drewna, a nie z papieru. Dzięki czemu wykonane zdjęcia z akcesoriami są zdecydowanie atrakcyjniejsze.

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkie przyszłe Młode Pary szukające fotobudka katowice na wesele.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Oferty pracy na budowie »

  Work Service Express to praca tymczasowa oraz rekrutacja i selekcja pracowników do pracy za granicą na najwyższym poziomie. Prowadzimy rekrutację do pracy na wielu stanowiskach, do wielu europejskich krajów oferując naszym klientom oferty takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Holandii, praca w Islandii, czy praca w Niemczech. To co nasz wyróżnia to długotrwałe relacje z naszymi pracownikami zbudowane w oparciu o uczciwość i szczerość. Zatrudniamy zawsze na podstawie legalnej umowy o pracę oferując najlepsze warunki pracy oraz wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Ręcznie robione zaproszenia ślubne »

  Zaproszenia ślubne, wszelka papeteria ślubna oraz szereg okolicznościowych produktów galanterii papierniczej, to główny zakres działalności Comfore. pl. W naszej działalności kierujemy się wyczuciem estetyki, starannością wykonania oraz oryginalnym, niespotykanym wzornictwem.
  Papeteria ślubna wykonywana przez nasz Zespół, to jedne z najbardziej efektownych i eleganckich produktów takich jak:ręcznie robione zaproszenia ślubne
  zawieszki na butelki
  winietki ślubne
  Wszystkie nasze produkty papeterii ślubnej ( www.comfore.pl/kategorie-produktow/papeteria-slubna ) powstają w taki sposób, który daje najlepsze efekty oraz precyzję wykonania, co wraz z efektownymi projektami sprawia, że są one bardzo eleganckie i estetyczne.
  Jednymi z ciekawszych naszych produktów są zaproszenia ślubne ręcznie robione ( www.comfore.pl/tagi-produktow/zaproszenia-slubne-recznie-robione ), cechujące się bardzo dużą elegancją i nieszablonowym designem. Wśród nich znajdą Państwo szereg oryginalnych i eleganckich zaproszeń, które umożliwiają wiele możliwości wpływania na ich finalny wygląd. Dzięki temu, że produkty te to zaproszenia ślubne ręcznie robione, nasz Zespół ma pełną kontrolę nad jakością wykonywanych produktów oraz ich perfekcyjnym wykonaniem.
  Wszystkim, który zainteresowani są poznaniem naszych produktów bliżej, polecamy odwiedzenie naszego bloga ( www.comfore.pl/blog ), na którym znajdują się bardzo interesujące artykuły ułatwiające podjęcie decyzji o wyborze rodzaju zaproszeń i innych produktów papeterii ślubnej.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Magdalena Dyrda - fotograf Cieszyn »

  Magdalena Dyrda to fotograf działający w mieście Cieszynie.
  Realizuje sesje zdjęciowe w studio oraz plenerze.
  Oferta fotografa składa się z takich usług jak sesje dziecięce, rodzinne a także sesje ślubne czy ciążowe.
  sesje zdjęciowe realizowane są często w plenerze w całym powiecie cieszyńskim, tymczasem sesje studyjne w miejscowości Cieszyn.
  W samym centrum miasta znajduje się studio fotografii z parkingiem dla klientów.
  Termin sesji zdjęciowej ustalany jest poprzez telefon.
  Sesje fotograficzne kobiece oraz sesje sensualne wykonuje głównie w mieście Cieszyn, ale także w Bielsko-Biała, Skoczów, Jastrzębie Zdrój i okolicach.
  Sesje studyjne sensualne oraz kobiece wykonuje w swoim studio fotograficznym w Cieszynie, a czasami, w wielkim studiu fotograficznym w Czechach.

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Szkolenia Śląsk - Profes »

  Prowadzisz własną działalność gospodarczą, a może znajdujesz się dopiero na starcie swojej drogi na rynku pracy? A co jeżeli zaliczasz się do grupy maturzystów lub gimnazjalistów? Dla każdej z rzeczonych grup proponujemy szkolenia Katowice. Firma Profes zajmuje się otwieraniem horyzontów, prowadzeniem różnorodnych szkoleń dla ludzi z różnej grupy wiekowej i o różnych potrzebach. Szkolenia Śląsk to stosunkowo tania, bardzo wartościowa możliwość rozwoju. Na stronie internetowej www. profes. edu. pl znajdziesz także ofertę związaną z językami obcymi. Proponujemy tłumaczenia Katowice, lub kursy językowe, gdy chcesz nauczyć się języka w swoim zakresie. Tłumaczenia Sosnowiec realizowane są w formie ustnych tłumaczeń, na żywo, jak również tłumaczeń na piśmie. W bazie znajduje się mnóstwo języków.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Sala do wynajęcia Dąbrowa Górnicza »

  Organizacja fajnej imprezy to wcale nie łatwa sprawa. Jedną z najbardziej istotnych spraw jest sprawdzona sala do wynajęcia Sosnowiec. Tego rodzaju sala musi być odpowiednio duża i być fajnie wystrojona, w związku z tym warto wybrać naszą salę. Dysponujemy przetestowaną obsługą, naprawdę dużą ilością stolików bądź też naprawdę doświadczonymi kucharzami. Potrafimy zagwarantować, że nasza sala na imprezy Będzin to cudowne miejsce zarówno na zorganizowanie niedużych imprez na niewielką ilość gości, ale również ogromnych wesel. Zawsze negocjujemy ceny jak również zakres usług, który oferujemy z osobami chcącymi skorzystać z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasza sala do wynajęcia Dąbrowa Górnicza każdemu da możliwość bawić się na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Saw-dental.pl - implanty Gliwice »

  Ładne zęby to rzecz, na której której zależy w zasadzie każdemu z osób. Dlatego też dobry dentysta Gliwice będzie na naprawdę potrzebny dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o posiadane przez siebie zęby. W prowadzonym przez nas gabinecie przyjmuje nie tylko stomatolog dziecięcy Gliwice, ale również chirurg stomatolog Gliwice. Potrafimy pochwalić się bardzo nowoczesnym sprzętem, który daje nam możliwość nam na wykonanie zabiegów, które wymagają naprawdę bardzo wysokich umiejętności. Przez cały czas chcemy rozwijać czy też inwestujemy również w szkolenia naszych dentystów. W zakresie oferowanych przez nas zabiegów zaliczają się między innymi implanty Gliwice. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej klinice będzie w całej rozciągłości zadowolony.

  Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Kurs na zwyżki, hds - kurs na suwnice i hakowego. Uprawnienia na suwnice i hds »

  Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego. Z nami możesz zrobić uprawnienia zrobić uprawnienia które pozwolą podjąć Ci lepsza pracę bądź pomogą Ci się przekwalifikować i mieć większe szanse na rynku pracy. Oferujemy Państwu kurs na suwnice, kurs na hakowego, zdobycie uprawnienia na hds czy suwnicę. Naszym misją jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w przyjaznej atmosferze. Chcesz zapisać się na kurs na suwnice? Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiedni dla siebie termin rozpoczęcia kursu. Decydując się na szkolenie w naszej firmie otrzymujesz  uprawnienia bezterminowe i honorowane w wielu krajach. Najbardziej atrakcyjna cena kursu w regionie

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją pracy osobom chcącym pracować w Niemczech w opiece przy osobach starszych wymagających opieki. Stworzyliśmy zgrany zespół pracowników. Do problemów każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza propozycja skierowana jest do pań i panów z kraju i Ukrainy, które zainteresowane są legalnym zatrudnieniem w Niemczech w opiece nad osobami starszymi. Posiadamy sprawdzone oferty między innymi na terenie Bawari, w takich miastach jak: Germering, Inglostadt, Monachium i innych.

  Od kandydatów do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych oczekujemy:
  - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy,
  - posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy:
  - kontrakt: umowa zlecenie,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora 24h w Niemczech,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce
  - wynagrodzenie od 1200 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem oraz posiadających wysokie kwalifikacje, stawka ustalana jest indywidualnie,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Noclegi w Beskidzie Żywieckim - Gościniec OŹNA koło Zwardonia »

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w najbardziej malownicze miejsce Beskidu Żywieckiego - do Gościńca OŹNA. Ośrodek położony jest u stóp Dużego Rachowca pomiędzy Rajczą a Zwardoniem, niemal na granicy rezerwatu Butorza i 4 km od przejścia granicznego w Zwardoniu. Okolica gwarantuje doskonały wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od gwaru miasta, z rozbrzmiewającym w tle śpiewem ptaków oraz okalającymi ośrodek pięknymi lasami. Spacery, turystyka górska, wycieczki rowerowe, narciarstwo lub snowboarding to tylko niektóre sposoby aktywnego spędzania czasu. To co urzeka turystów, to piękne górskie krajobrazy, czyste rzeki i świeże powietrze, malownicze lasy, będące rajem dla ptaków i dla tych, którzy kochają nieskażoną niczym, wspaniałą i niepowtarzalna przyrodę. Dysponujemy 35 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienkami, TV oraz opcję całodziennego wyżywienia. Organizujemy pobyty indywidualne, zorganizowane, imprezy okolicznościowe, integracyjne oraz szkolenia.

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Porównywarka kredytów bankowych »

  Ile banków udzieli kredytu gotówkowego? Około 20. Ile jest propozycji kredytowych? Ponad 60. Wybór jest bardzo duży. Czy szukając kredytu jesteśmy w stanie przeanalizować je wszystkie? Nie. Nikt nie jest w stanie, nawet i pośrednik finansowy, który ma dostęp do 20 propozycji. Jak poradzić sobie zatem w gąszczu takich ofert? Jak znaleźć odpowiedni, korzystny i tani kredyt? Jedną z możliwości jest oczywiście wyszukanie kredytu, korzystają np. z porównywarki kredytów i pożyczek bankowych. Bardzo proste, ale i również skuteczne narzędzie porównywawcze. Przede wszystkim co należy zrobić, aby wyszukać taki kredyt bankowy? Należy odwiedzić stronę Kredyty Porównanie gdzie jest odpowiednia porównywarka. Odpowiednia, to znaczy dotycząca tego kredytu, którego szukamy i którą chcemy przeanalizować. Są przecież kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe czy konsolidacyjne. Inne banki, inne propozycje i inne kwoty i okresy kredytowania. Jeżeli wybraliśmy już kredyt, np. duży kredyt konsolidacyjny na 80 tys zł (duży, bo wysoka kwota kredytu), to ustalamy czas na jaki chcemy pożyczyć. W przypadku kredytów gotówkowych maksymalny okres spłaty, to 10 lat. Przy konsolidacji może to być 10 lat, ale także i 20, w przypadku kredytów konsolidacyjnych hipotecznych. Następnym krokiem jest przeanalizowanie ofert uwzględniając koszt takiego zobowiązania. Truizmem jest przypominanie, że tani kredyt, to kredyt z jak najmniejszymi kosztami. Od czego on zależy, to przeczytasz na blogu. Po wybraniu banku, nie musisz biec do placówki bankowej, bo wystarczy wysłać formularz kontaktowy i to bank do ciebie przedzwoni i przedstawi propozycję. Przedtem jednak sprawdzi czy masz nie tylko zdolność kredytową, ale i wiarygodność. Bez tych dwóch elementów nie ma co liczyć na uzyskanie finansowania z banku. Można co najwyżej spróbować w firmie pożyczkowej, ale tutaj będzie znacznie drożej. Szereg wartościowych informacji i poradników, to również znajdziesz na blogu - skorzystaj z wyszukiwarki.

  Data dodania: 30 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Eden.pl - woda źródlana »

  Woda i kawa to uwielbiane napoje ludzkości. Co istotne, są to również bazowe typy napojów, które pozwalają pobudzić organizm do pracy i tym samym zwiększyć efektywność. W firmie Eden nienagannie wiemy, co znaczy prawdziwie źródlana woda i dobra kawa, bez których funkcjonowanie w biurach lub urzędach jest nierealne. Dlatego konsumentom proponujemy napoje najlepszej jakości, wodę w dystrybutorach 18, 9 litrowych, dostawy wody butelkowanej, wynajem ekspresów ciśnieniowych do kawy oraz regularne dostawy tej ostatniej. Cenimy sobie wygodę konsumenta, właśnie dlatego gwarantujemy kompletną pomoc oraz stały kontakt z naszej strony w razie dowolnych pytań i niepewności. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, obsługując zarówno firmy, jak i urzędy oraz przeróżne instytucje. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i do kontaktu.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  RODENTICA Ortodonta Bielsko »

  Rodentica to salony zabiegów stomatologicznych, które skupiają w jednym centrum stomatologii doświadczonych specjalistów z zakresu opieki nad uzębieniem pacjentów. W Rodentica możesz na miejscu przeprowadzić badania i zabiegi w dogodnych terminach, również w sytuacjach awaryjnych. Rodentica to znakomicie wyposażone sale zabiegowe, doświadczeni lekarze stomatolodzy, specjaliści z zakresu protetyki, ortodoncji oraz leczenia chirurgicznego uzębienia. Chirurdzy w Rodentica Bielsko zajmują się również zabiegami stomatologii estetycznej, wybielania zębów, wstawiania implantów, leczenia nadłamanych i wybitych zębów. Poznaj oferowane zabiegi na stronie internetowej Rodentica.pl

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Centrum Nautica - czarter jachtów i motorówek mazury »

  Będąc na mazurach koniecznie warto skorzystać z głównej atrakcji tego regionu jaką jest możliwość popływania motorówką bądź jachtem po okolicznych jeziorach. Centrum Nautica w swojej ofercie posiada kilkanaście jednostek motorowych, na część z nich nie jest wymagane posiadania uprawnień do sterowania. Oczywiście każdorazowo prowadzimy szkolenie z obsługi dla naszych klientów w trosce o ich bezpieczeństwo i komfort odpoczynku. Centrum Nautica dysponuje łodziami firmy Bayliner zarówno na sprzedaż jak i czarter. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowej łodzi koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą "kup i zarabiaj". Zapraszamy do Rydzewa.

  Data dodania: 05 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Dlaczego musimy oszczędzać na ekobrykiecie pelecie?

  Farby Kabe-szwajcarskie przedsiębiorstwo »

  Farby Kabe to szwajcarskie przedsiębiorstwo produkcyjne, której tradycje sięgają 1995 roku. Dzięki obecności w Polsce staliśmy się przez ten czas, największym i solidnym dystrybutorem doskonałej jakości chemii budowlanej, przeznaczonej do wykończenia wnętrza, oraz na elewację budynku. W asortymencie firmy znajdziecie Państwo: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

  Naszym celem jest dostarczenie odbiorcom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na zakupione przez naszych kontrahentów produkty. Produkty, które oferuje firma Farby Kabe odnoszę się do specjalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków a także osób prywatnych. Asortymenty marki Farby Kabe stworzone są zgodnie z panującymi standardami zawartymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 10 2021 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: